Zdrowo Najedzeni - catering dietetyczny | O Nas
9
page-template-default,page,page-id-9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

O Nas

Jesteśmy firmą rodzinną założoną przez dwie siostry Agnieszkę i Urszulę – pasjonatki dobrego jedzenia, które chcą się podzielić tą pasją z innymi. Od zawsze lubiłyśmy gotować, eksperymentować oraz gościć najbliższych przy stole. Obie jesteśmy absolwentkami Sggw, Ula- Inżynierii Produkcji, Agnieszka- Technologii Żywości i Żywienie Człowieka. Pochodzimy z małej miejscowości na Mazowszu i zawsze miałyśmy dostęp do naturalnych produktów, tak zostałyśmy wychowane i takich produktów używamy codziennie.
Ula mam alergika. Dużo musiała nauczyć się, aby gotować smaczne i zróżnicowane posiłki dla swojego dziecka mimo dużych ograniczeń. Agnieszka cały swój czas poświęca na poszerzaniu wiedzy z dietetyki oraz na dzieleniu się tą pasją z innymi.

Chciałyśmy całe nasze doświadczenie i pasję przekazać klientom naszego kateringu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz nawiązania z nami współpracy. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni osiągną z nami zamierzony efekt: utratę wagi, utrzymanie wagi czy po prostu zdrowe odżywianie.

W razie pytań służymy pomocą

Pod okiem specjalisty

Współpracujemy z poradnią dietetyczną „Dbam o zdrowie”, którą prowadzi Agnieszka Decyk-Chęcel. Agnieszka jest absolwentką Wydziału Nauk o Żywności Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego na kierunku Dietetyka oraz studiów podyplomowych „Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych”. Pracownik Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego. Organizatorka różnych szkoleń oraz wykładów o tematyce żywieniowej, uczestniczka wielu konferencji oraz szkoleń dotyczących żywienia. Specjalista w zakresie leczenia nadwagi i otyłości oraz innych chorób dietozależnych. Dietetyka to dla niej pasja, styl i sens życia.